piątek, 20 maja 2016

#IamCA


POL: Cześć! Postanowiłam, że dzisiaj napiszę Wam trochę więcej o tym gdzie się wybieram i na czym mój blog przez najbliższy czas będzie się skupiał. Właśnie kończę trzeci rok na studiach i w końcu będę miała trochę więcej czasu na blogowanie. Jak już się pewnie domyślacie z postów na stronie na Facebook'u, lecę do Nowego Jorku dokładnie piątego czerwca z Warszawy. Po co? Po to, aby nawiązać nowe przyjaźnie, poznać masę nowych osób, zwiedzać, robić zdjęcia, spełniać marzenia! Ameryka zawsze była moim marzeniem. Zresztą jestem pewna, że tak i jak większości z Was! Więc jak tylko pojawiła się okazja postanowiłam spróbować.

Lecę z Camp America jako Campower. Będę pracować na campie Ramapo for Children przez dwanaście tygodni. Potem, planuję podróżować po całej Ameryce. Mam na to dokładnie dwadzieścia cztery dni, ponieważ dwudziestego czwartego września wracam już do Polski. A z racji tego, że na codzień mieszkam w Irlandii, czeka mnie jeszcze lot do Dublina!

Muszę Wam powiedzieć, że jestem bardzo, ale to bardzo podekscytowana! W sumie to aż tak się z tego wszystkiego cieszę, że aż nie dowierzam, że to się dzieje naprawdę. Chcę udowodnić sobie, że wszystko czego chcę, mogę osiągnąć poprzez ciężką pracę i, że warto walczyć o marzenia. Myślę, że Ameryka to również dobry pomysł, ze względu na to co studiuję (komunikacja wizualna i projektowanie graficzne) i myślę, że znajdę tam duuużo inspiracji! Najbardziej nie mogę się doczekać, aby zobaczyć Times Square na żywo! To na pewno będzie niesamowite doświadczenie. Poza tym, nie mogę się doczekać wygrzewania na plaży, prawdziwych amerykańskich burgerów, palm, żółtych taksówek i busów szkolnych i ogólnie poznania wielu interesujących ludzi! Trzymajcie za mnie kciuki. Będę Was o wszystkim informować na bieżąco, oczywiście w miarę możliwości pod względem zasięgu i WiFi!
ENG: Hi everyone! After nearly finishing third year in college, I finally have some spare time to start blogging. Therefore, I decided to tell you a bit more about my trip. As you might know from my Facebook page already, I'm going to New York on the fifth of June (sooo soon!). Why? To be honest, America has always been one of my biggest dreams. Therefore, as soon as I found out about Camp America and got a chance to work in America, I decided to take it!

I am going with Camp America, as a campower. I will be working at a camp called Ramapo for Children for twelve weeks. I actually cannot wait to meet all the members and children and make some new friends! I have a feeling it's going to be an amazing experience. After I'm finished, my plan is to travel for the rest of the time I have left before I have to leave and this sums up to be twenty four days in total, as my return flight is on the twenty fourth of September.

I have to say I'm really excited about everything! Every single thing. In fact, I'm so happy I actually can't believe it's happening! I want to prove myself that everything is possible, as long as you work for it. Also, I think America will be amazing for finding inspiration in relation to what I'm studying (Visual Communications and Design). I can't wait to stand at Times Square and look up at all the advertisements and screens. It's going to be awesome! Other things I cannot wait for include sunbathing, palm trees, yellow cabs and school buses and meeting so many lovely and interesting people from all around the world! Soo, wish me look and make sure to follow me on Snapchat and Instagram for more updates!

 
klaudkulakowska
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz